One Plus Launcher sie wysypal

Awatar użytkownika
stempel
Froyo

One Plus Launcher sie wysypal

Post autor: stempel » 26 listopada 2015, 1:07

Witam,
problem jak w temacie. Wysypal mi sie Launcher i mam praktycznie czarny ekran z co chwile wyskakujacym okienkiem iż: " program nie reaguje. Zamknac czy czekac"
Zaczelo sie od tego, ze postanowilem sobie odpalic fona w trybie awaryjnym. No i tam wlasnie na dzien dobry zostalem tym powitany. Widzac, ze niewiele moge zdzialac zrestartowalem sluchawe by odpalic ja w normalnym trybie ale problem zostal. Ekran blokady jest bez zmian. Tapeta jaka byla zostala. Przechodze okno wbijania pinu do SIM, nastepnie odcisk palca lub haslo aby odblokowac ekran i... Du..pa. Ciemnosc widze. Na szczescie dziala ten ekran wysuwany z gory wiec dostep do ustawien jest, dziaja też przyciski pod ekranem wiec dzieki temu mam dostep do ostatnio otwieranych appek na ale reszty niet. Nie ma ikon, ekranow. Jest tylko ciemnosc i wspomniany komunikat.
Wszedlem w ustawieniach w apke Lahnchera i wyczyscilem mu pamiec podreczna (nie dane) ale nic to nie pomoglo.
Prosze o porade jak to w miare szybko naprawic i co moglo byc przyczyna tej zawiechy.
Pozdrawiam, stempel
ps. Mam nadzieje ze budzik do pracy na sluchawie rano zadziala...
oxy 2.1.2
and 5.1.1
0 x

Awatar użytkownika
Marcin
Jelly Bean
Telefon: OnePlus 2
x 46
Kontaktowanie:

Re: One Plus Launcher sie wysypal

Post autor: Marcin » 26 listopada 2015, 7:44

Full wipe.
0 x
klik ----> http://www.zosiaiantosia.pl/
Chcesz pomóc? Wystarczy, że przekażesz 1% podatku. Obrazek
kliknij w banerek a dowiesz się więcej
Obrazek

Awatar użytkownika
p_bladek
KitKat
Telefon: Lenovo A850+, ZTE Blade LTE, OPO,OP2,OPX
ROM: cokolwiek
x 49

Re: One Plus Launcher sie wysypal

Post autor: p_bladek » 26 listopada 2015, 7:54

Albo zainstaluj na to paczkę z romem który posiadasz aktualnie w telefonie, zakładam że bootloader i twrp masz?
0 x
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Moto D520, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia 6610, Nokia 6280, Nokia N95, HTC TYTN II, HTC HD, HTC HD2, HTC Desire HD, Xperia NeoV, Lenovo A850+, Lenovo K900,
OPO, OP2 China (działa dualsim, działa LTE)

Odpowiedz