Member from Poland?

Awatar użytkownika
McAwesomePL
Lollipop
Telefon: OnePlus One 64GB; OnePlus 6 8/256GB
ROM: POSP v2.0; OOS
x 95

Re: Member from Poland?

Post autor: McAwesomePL » 18 grudnia 2018, 18:49

D4oS pisze:
17 grudnia 2018, 23:54
Ja nosząc Meble porysowałem sobie szkiełko na op6 na chwilę po wymianie z naklejki,, jakieś jaja bo na płaskiej szafie leżał i spadl,, ale case solidny,, żadnych rysek nie ma pod nim,, a skórka dbrand jest na prawdę fajna.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Oo, też masz dbranda? Jaką kombinację? - U mnie siedzi White Marble z czerwonym logo :D
0 x
Obrazek

Awatar użytkownika
D4oS
Honeycomb
Telefon: Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB
x 37
Kontaktowanie:

Post autor: D4oS » 18 grudnia 2018, 19:37

Nie brałem loga i mam matowo czarna,, marble White to ma moja kobieta

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

1 x
Pozdrawiam

Adamantium
KitKat
x 291

Post autor: Adamantium » 20 grudnia 2018, 16:31

Dzisiaj doszedł do mnie op6 jednak postanowiłem poćwiczyć wolną wolę i zrobić sobie z niego prezent pod choinkę @McAwesome polecasz jakieś Romy mody cokolwiek godnego uwagi? :d jak wam się trzyma dbrand jest wart swojej ceny czy skórki z chin są podobne? Polecacie jakieś case-y? A i jeszcze jedno pytanie jak to jest z tym szybkim ładowaniem serio mocno niszczy baterie czy nie ma się czym przejmować raczej ?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

0 x

Awatar użytkownika
McAwesomePL
Lollipop
x 95

Post autor: McAwesomePL » 22 grudnia 2018, 15:47

Adamantium pisze:
20 grudnia 2018, 16:31
Dzisiaj doszedł do mnie op6 jednak postanowiłem poćwiczyć wolną wolę i zrobić sobie z niego prezent pod choinkę @McAwesome polecasz jakieś Romy mody cokolwiek godnego uwagi? :d jak wam się trzyma dbrand jest wart swojej ceny czy skórki z chin są podobne? Polecacie jakieś case-y? A i jeszcze jedno pytanie jak to jest z tym szybkim ładowaniem serio mocno niszczy baterie czy nie ma się czym przejmować raczej ?

Szczerze mówiąc, stockowy OOS jest dla mnie super i poza "kofeiną" nie brakuje mi tam za wiele, więc w customki się nie bawiłem :D
Używam natomiast AdAwaya (obviously), Swift Installera do ciemnego motywu (+ systemless Magisk module), YouTube Vanced, jak i Stereo Speaker Mod, który, jak się okazuje, działa na co dzień naprawdę nieźle. Aha, no i korzystam jeszcze z przeportowanej Google Camery, ale to kolejna oczywistość :)

Z jakimikolwiek skórkami przed obecną od dbranda do czynienia nie miałem, ale na moją White Marble naprawdę nie mogę narzekać - jest to koniec końców folia od 3M, więc jakości nie ma się co czepiać, wycięcie u mnie było też praktycznie perfekcyjne. Ogólnie po tych kilku tygodniach użytkowania jak na razie sprawuje mi się dobrze.

Case'a żadnego akurat w tym momencie mój OP6 nie nosi, ale zanim miałem naklejony skin od dbranda, korzystałem z Nylon Bumper Case od OnePlusa i, moim zdaniem, jest to jeden z najlepszych case'ów, jaki można kupić dla tego telefonu. Miły w dotyku, nie śliski, dość gruby i niezbyt twardy (choć sztywny), więc z pewnością dobrze pochłania siłę jakichkolwiek uderzeń, no i przede wszystkim fajnie wygląda. No, może mógłby trochę bardziej wystawać za ekran z nałożonym szkiełkiem hartowanym (swoją drogą też polecam to od OP, bo ma chyba identyczną powłokę oleofobową, co sam ekran, a ta jest naprawdę przyzwoita), ale bynajmniej źle nie jest :)

Szybkie ładowanie na pewno jest dla baterii mniej "zdrowe" na dłuższą metę od normalnego, ale moim zdaniem i tak na chwilę obecną nie ma się co tym martwić - szczególnie patrząc na ilość telefonów z poprzednich lat z takimi technologiami, które do teraz trzymają się dobrze.
Dash Charge ma jeszcze taki plus tutaj (tak samo jak Vooc zresztą, z wiadomych powodów), że większość technologii stojącej za szybkim ładowaniem jest w nim nie w telefonie, a w ładowarce, więc sam telefon w trakcie ładowania nie grzeje się tak bardzo, jak np. telefony korzystające z Qualcommowych rozwiązań.
0 x
Obrazek

Awatar użytkownika
D4oS
Honeycomb
Telefon: Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB
x 37
Kontaktowanie:

Post autor: D4oS » 23 grudnia 2018, 0:15

Ja mam xxx nolimits, to właściwie nie jest rom, ale w zestawie była kamera od google, vanced yt i kilka innych dodatków.

dBrand moim zdaniem ochrony dużej nie daje przed upadkiem, ale wiadomo, szklane plecy, strach nawet położyć na blacie bez tego, po zamontowaniu i zabawie z suszarką było ok, ale jak jeszcze poleżało, to dopasowanie wygląda idealnie, nie widać szkła, ale naklejka też nigdzie nie wychodzi, przy czym naklejka dookoła obiektywu nie odstaje bardziej, niż jego ramka, więc jest właściwie niepotrzebna, a logo OP moim zdaniem jest trudne w montażu i niepotrzebne :P Oryginalny case w zestawie jest bardzo spoko pod kątem ochrony, wizualnie wziąłem Carbon Case, ale sam się zastanawiam czy potrzebnie.

Jeśli chodzi o baterię, to dla mnie szybkie ładowanie zdecydowanie ograniczyło pozostawianie telefonu pod ładowarką na noc, co może wręcz wydłużyć życie baterii, dotychczas jest lepiej niż na poprzednim redmi note 4X, mimo mniejszej pojemności i większego ekranu, ale mam też większość systemu w całkowitej czerni.
0 x
Pozdrawiam

Adamantium
KitKat
x 291

Post autor: Adamantium » 23 grudnia 2018, 18:44

Dzięki wielkie za odpowiedzi :), która Google Camera jest odpowiednia? Mam wersję final Arnova z 20 grudnia i nie wiem czy to jest najnowsza i najlepsza czy tych wersji jest kilka.

A i jeszcze jedno. Czy suwak powiadomień jest jedyną możliwością konfiguracji Profili ? Chcę żeby w trybie głośnym w messengerze działała tylko dioda powiadomień bez żadnych dźwięków ani wibracji jednak ani w ustawieniach ani w samej aplikacji nie udało mi się skonfigurować tego tak żeby tak właśnie to działało

0 x

Awatar użytkownika
McAwesomePL
Lollipop
x 95

Post autor: McAwesomePL » 24 grudnia 2018, 17:45

Wesołych Świąt panowie! :D
0 x
Obrazek

Awatar użytkownika
McAwesomePL
Lollipop
x 95

Post autor: McAwesomePL » 24 grudnia 2018, 17:49

Adamantium pisze:
23 grudnia 2018, 18:44
Dzięki wielkie za odpowiedzi :), która Google Camera jest odpowiednia? Mam wersję final Arnova z 20 grudnia i nie wiem czy to jest najnowsza i najlepsza czy tych wersji jest kilka.

A i jeszcze jedno. Czy suwak powiadomień jest jedyną możliwością konfiguracji Profili ? Chcę żeby w trybie głośnym w messengerze działała tylko dioda powiadomień bez żadnych dźwięków ani wibracji jednak ani w ustawieniach ani w samej aplikacji nie udało mi się skonfigurować tego tak żeby tak właśnie to działało

Osobiście korzystam z GCam_Pixel3Mod_1.3_build.6.1.021 z 27. listopada i wszystko działa jak należy, ale skoro Twoja jest nowsza, to pewnie może działać już tylko lepiej 😆

Ustawienia powiadomień per app chyba są możliwe tylko przy użyciu zewnętrznych aplikacji.
0 x
Obrazek

Adamantium
KitKat
x 291

Post autor: Adamantium » 25 grudnia 2018, 23:45

Czy Swift installer na razie przez magisk nie działa ? Znalazłem info, że dev wyrzucił wszystkie moduły z magiska.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

0 x

Odpowiedz